Home

csatorna operátor ő az magyar kézilabda válogatott meccsek Bírság sebesség Szenátor

Magyar kézilabda-válogatott - 🇭🇺 HUN - CPV 🇨🇻 Végeredmény: 34-27 A  második játékrészben több technikai hibát is vétett a magyar együttes, de  ezt az ellenfél nem tudta kihasználni, így szinte végig hétgólos
Magyar kézilabda-válogatott - 🇭🇺 HUN - CPV 🇨🇻 Végeredmény: 34-27 A második játékrészben több technikai hibát is vétett a magyar együttes, de ezt az ellenfél nem tudta kihasználni, így szinte végig hétgólos

Magyar kézilabda-válogatott

Keretet hirdetett a világbajnokságra a férfi kézilabda-válogatott | M4 Sport

Megvan a magyar válogatott kerete a férfi kézilabda-vébére | 24.hu

Keretelemzés: nagy hiányzó nélkül, erős magyar válogatott vág neki az  Európa-bajnokságnak | M4 Sport
Keretelemzés: nagy hiányzó nélkül, erős magyar válogatott vág neki az Európa-bajnokságnak | M4 Sport

A magyar kézilabda-válogatott számára kedvező eredmény született a  portugál-brazil meccsen
A magyar kézilabda-válogatott számára kedvező eredmény született a portugál-brazil meccsen

Íme a magyar kézilabda-válogatott programja a vb középdöntőjében

Második felkészülési meccsén is kikapott a magyar női kézilabda válogatott  - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Második felkészülési meccsén is kikapott a magyar női kézilabda válogatott - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Index - Sport - A magyar válogatott kapitánya aludt a sorsdöntő meccs alatt?

Férfi kézilabda Eb: Izland–Magyarország - NSO

Versenynaptár 2023 1. rész – Fradi, válogatott, kézilabda, kosárlabda -  Sportal.hu
Versenynaptár 2023 1. rész – Fradi, válogatott, kézilabda, kosárlabda - Sportal.hu

Magyarország-Spanyolország 28–30 (16-13) | M4 Sport

Férfi kézilabda-válogatott | MOL Csapat

Kézilabda: szenzációs volt a csapat, de élet-halál meccs jön | 24.hu

Index - Sport - Még mindig él a remény: a kéziválogatott behúzta a  kötelezőt Brazília ellen
Index - Sport - Még mindig él a remény: a kéziválogatott behúzta a kötelezőt Brazília ellen

Hosszabbításban esett ki a magyar férfi kézilabda-válogatott a  VB-negyeddöntőben - Krónika
Hosszabbításban esett ki a magyar férfi kézilabda-válogatott a VB-negyeddöntőben - Krónika

Magyarország élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Kézilabda,  Európa
Magyarország élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Kézilabda, Európa

Negyeddöntős és olimpiai selejtezős a magyar férfi kézilabda-válogatott

Férfi kézilabda Eurokupa: Magyarország–Szlovákia - NSO

Magabiztosan várja első Eb-meccsét a magyar férfi kézilabda-válogatott

Férfi kézi Eb: Ön szerint továbbjut a magyar válogatott? - Sportal.hu

Kézilabda: kőkemény csoportba került, meccsről meccsre haladna a magyar  válogatott a férfi U20-as Eb-n
Kézilabda: kőkemény csoportba került, meccsről meccsre haladna a magyar válogatott a férfi U20-as Eb-n

Kellemetlen vereséggel kezdte az Eb-t a magyar női kézilabda válogatott -  Sportal.hu
Kellemetlen vereséggel kezdte az Eb-t a magyar női kézilabda válogatott - Sportal.hu